Produkty prozdrowotne

W ofercie sklepu TERNET nie mogło zabraknąć suplementów diety, które dostarczają składników odżywczych, niezbędnych dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Stanowią one bardzo dobre uzupełnienie zdrowej diety.

Oferta obejmuje witaminy i minerały. Niedobór tych składników jest częstą przyczyną złego samopoczucia i problemów zdrowotnych. Niekiedy nawet starannie zbilansowana dieta nie pokrywa w pełni zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne. W naszej ofercie dostępne są gotowe kompleksy witaminowo-mineralne, a także pojedyncze witaminy i minerały. Posiadamy specjalne preparaty dla kobiet i dla mężczyzn, jak również dla osób starszych. Sprzedajemy suplementy ułatwiające odprężenie i relaks, poprawiające jakość snu oraz wspomagające koncentrację. Wśród nich znajdują się preparaty wykonane z naturalnych składników, takich jak wyciągi roślinne.

Posiadamy także wiele produktów wspomagających leczenie różnych schorzeń, na przykład nadciśnienia tętniczego oraz cukrzycy. Sprzedajemy suplementy, które korzystnie wpływają na pracę serca, wątroby, oczu i układu moczowego. W ofercie nie zabrało probiotyków, preparatów oczyszczających organizm z toksyn, suplementów zwiększających libido oraz produktów korzystnie wpływających na stan włosów, skóry i paznokci.

Wszystkie proponowane przez nasz sklep produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia. W przypadku zażywania leków zalecamy jednak konsultację z lekarzem prowadzącym przed rozpoczęciem przyjmowania jakichkolwiek suplementów diety.

O nas

Dane adresowe

Znajdziesz nas na: