Producenci

Dążymy do tego, żeby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję, dlatego w ofercie firmy TERNET znajdują się wyłącznie produkty zaufanych marek. Sprzedajemy suplementy i odżywki firm, które w branży działają już od wielu lat, a także preparaty nowych producentów, którzy są w stanie zagwarantować najwyższą jakość.

Posiadamy produkty polskich i zagranicznych marek. Wśród tych pierwszych warto wymienić preparaty Hi Tec, czyli polskiej firmy, która skupia się głównie na produktach przeznaczonych dla kulturystów. Przedsiębiorstwo dysponuje certyfikatem ISO 9001. Na szczególną uwagę zasługują również preparaty szybkorozwijającej się firmy Activelab, która przygotowała bardzo obszerną ofertę dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Spośród producentów zagranicznych można wymienić amerykańską firmę Muscle Pharm oraz przedsiębiorstwo Hi Tec Nutrition. Obie marki oferują szeroki wybór suplementów diety i odżywek, charakteryzujących się najwyższą jakością. Są to preparaty stosowane przez wielu znanych sportowców, które nie zawierają szkodliwych dla zdrowia człowieka składników.

Posiadamy także produkty takich firm jak Body Attack, BSN, Olimp, Omega Labs, Omega Sports, Trec Nutrition, Gaspari Nutrition, Fitmax, Aviva Nutrition oraz Univeral Nutrition. Nieustannie rozszerzamy swoją ofertę, dlatego co jakiś czas pojawiają się w niej produkty nowych marek. Za każdym razem sprawdzamy, czy dana firma jest godna zaufania, a jej produkty są skuteczne oraz spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa.

O nas

Dane adresowe

Znajdziesz nas na: